logo
  • Skontaktuj się z nami: 22 430 87 00

Działa w Warszawie od 1996 roku. Od lipca 2015 r. należymy do Grupy LUX MED, która może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce zapewniając opiekę ponad 1 700 000 Pacjentów w całym kraju. W Grupie LUX MED jesteśmy wiodącym centrum leczenia nowotworów. Prowadzimy obecnie trzy szpitale specjalizujące się w diagnostyce i terapii onkologicznej, a także placówkę rehabilitacji dziennej i ambulatoryjnej, poradnie specjalistyczne i POZ.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną. Naszą kadrę medyczną tworzą uznani w środowisku specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach poparte bogatym dorobkiem naukowym.

W szpitalach i poradniach Magodent Sp. z o.o. najważniejszym standardem jest indywidualne podejście do Pacjenta. Z pełnym zrozumieniem i troską pochodzimy do każdego Chorego. Otaczamy go opieką, oferujemy pełne wsparcie i koncentrujemy się na jego potrzebach.

W naszych szpitalach oferujmy pacjentom specjalistyczne oddziały łóżkowe oraz stanowiska do podawania chemii dziennej.

W naszych szpitalach i poradniach zajmujemy się wykrywaniem, diagnozowaniem i leczeniem chorób:

  • nowotworowych, jak rak piersi, płuca, jądra, jajnika, tarczycy, układu pokarmowego, układu moczowego i wiele innych
  • hemato-onkologicznych, jak szpiczaki, chłoniaki i przewlekłe białaczki
  • kardiologicznych wymagających leczenia inwazyjnego, np. choroby naczyń wieńcowych, zaburzenia rytmu
  • gastroenterologicznych – szczególnie wymagających zastosowania zaawansowanych technik endoskopowych (do 2016 r realizowanych w ramach podmiotu ENDOTERAPIA w Warszawie przy ul. Brzeskiej)

Zapewniamy koordynację elementów terapii, które muszą być zrealizowane poza naszymi placówkami. W tym celu współpracujemy z wieloma renomowanymi publicznymi i prywatnymi ośrodkami z którymi tworzymy kompleksową i nowoczesną opiekę nad pacjentami.

Szpitale i poradnie Magodent Sp. z o.o. oferują również wiele możliwości leczenia eksperymentalnego (poza standardowym leczeniem finansowanym przez NFZ), np. udział pacjentów w różnorodnych badaniach klinicznych oraz programach dostępowych do nowoczesnych leków.

Prowadzimy leczenie komercyjne w przypadkach, gdy terapia nie jest objęta finansowaniem ze środków publicznych. Współpracujemy z wieloma ośrodkami onkologicznymi, które we własnym zakresie nie mogą zaproponować takich terapii.

Pamiętajmy: badania profilaktyczne ratują życie!