Wyprzedź raka wykonaj badanie

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 20.10.2018 uczestniczyliśmy w spotkaniu pro-zdrowotnym organizowanym w Warszawie w Galerii Handlowej Renova. Wraz z innymi firmami będącymi propagatorami zdrowia i profilaktyki pro-zdrowotnej aktywnie dzieliliśmy się wiedzą i naszymi doświadczeniami na tym polu.

Wiele osób odwiedzających nas podczas tego  wydarzenia wyrażało zainteresowanie programem przesiewowym zainicjowanym przez Ministerstwo Zdrowia, a dotyczącym wykonywania bezpłatnych badań   ukierunkowanych na profilaktykę w raku jelita grubego.  W ramach tego programu, w dwóch szpitalach firmy Magodent są wykonywane  kolonoskopie.  Są to następujące szpitale: przy ulicy Szamockiej 6 oraz  przy ulicy Gen. A.E. Fieldorfa „ Nila” 40.

Serdecznie Państwa zapraszamy na badania profilaktyczne, szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://magodent.pl/bezplatne-finansowane-przez-ministerstwo-zdrowia-badania-kolonoskopowe-jelita-grubego-w-dwoch-szpitalach-magodent-zapraszamy/